“Дніпро Оперативний” – Українські партизані знищують зрадників Новини Дніпра

56

Партизані виконують розвідувальні, диверсійні та штурмові операції на глибині підконтрольної росії території півдня України. Поспілкуватися з цими сміливими людьми, які ризикуючи життям знищують окупантів у своїх захоплених містах, змогли журналісти британського видання The Timesпередає «Дніпро Оперативний».

Раніше партизані не розкривали подробиць своїх операцій через ризик розправи над їхніми сім’ями, але вони та їх куратори з військової розвідки погодилися зустрітися з The Times, щоб відправити повідомлення тим, хто співпрацює з президентом путіним у постановочному референдумі, спрямованому на приєднання окупованої Херсонської. області до Російської федерації наступного місяця

“Хлопці з півдня готуються до 11 вересня”, – сказав 34-річний “Бунтар”, колишній офіцер військової розвідки, який навчає та очолює партизанські загони по всій країні. “Ми знаємо всіх зрадників. Ми знаємо всіх, хто допомагає росіянам. До цієї дати на них чекає великий сюрприз та безліч подарунків”.

Деякі з цих «подарунків» вже доставлені: призначений Кремлем керівник Херсонської області Володимир Сальдо цього місяця був відруєний і перебуває у комі. Віталія Гура, окупаційного чиновника біля Нової Каховці, було застрелено біля своєї квартири. Інші були атаковані замінованими автомобілями чи гранатами.

Наразі найбільше діють південні партизані.

«Наша мета тут – дати зрозуміти росіянам та їхнім друзям, що ким би ви не були, куди б ви не пішли, доки ви знаходитесь на території України – ми вас знайдемо. І ми вас уб’ємо», – кажуть партизані.

Яскраві результати роботи повстанців українці спостерігають уже кілька місяців в окупованих містах. Ось лише кілька останніх прикладів:

  • 4 серпня призначений російськими оккупантами гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо госпіталізований та введений до стану штучної комі. Лікарі діагностували отруєння.

сальдо

  • 6 серпня біля свого будинку було застрелено так званого “заступника голови” Новокаховської військової обласної адміністрації Віталія Гура.

гур

  • 12 серпня у Мелітополі підірвався Олег Шостак, який займався проведенням “референдуму” за приєднання до Росії. Внаслідок вибуху колаборанту у буквальному значенні «відірвало дупу». шостак
  • 20 серпня підірвано автомобіль «Міра» Маріуполя Костянтина Іващенка. Колаборант був усередині, але, на жаль, вижив.

іващенко

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 20 серпня, у кількох містах Криму було трохи вибухи.

Source link