“Дніпро Оперативний” – Як діяти під час повітряної тривоги: рятувальники звернулися до мешканців Дніпра

237

В Україні йде п’ятий місяць війни з Росії, щодня тривають ракетні удари по Україні, у тому числі по Дніпропетровській області. Як діяти під час повітряної тривоги розповів під час брифінгу в ОВА 30 червня провідний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю систем протипожежного захисту та ліцензування ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Качан.Дніпро Оперативний“.

З початку війни територією Дніпропетровської області було завдано близько 400 ракетних ударів, під час яких окупанти зруйнували 58 будівель та споруд, пошкодили 616 будівель, споруд та комунікацій. За цей час врятовано 47 осіб, травмовано 103 особи, з них двоє – діти. Ще 36 людей під час ракетних атак областю загинули.

Для того, щоб попередити людей про небезпеку в регіоні, лунає сигнал повітряної тривоги при кожній загрозі ракетного удару ворогом. Але, на жаль, багато людей досі не сприймають її всерйоз. У ДСНС жителів Дніпра та області просять ознайомитись із найближчими укриттями у місцях, де вони бувають і при кожному сигналі повітряної тривоги негайно спускатися туди. Вкрай важливо не залишати укриття до закінчення тривоги, щоб уникнути жертв серед мирного населення.

Підприємців просять сповіщати персонал та відвідувачів про початок повітряної тривози, а також про те, де найближче укриття, та як йому швидко дістатися.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що мешканцям Дніпра нагадали про відповідальність за поширення фото та відео з місць обстрілів.

Джерело https://dnepr.express/post/v-dnepre-rasskazali-kak-dejstvovat-vo-vremya-signala-vozdushnoj-trevogi[ad_2]

Source link

" " " "