“Перший Криворізький” – Кривий Ріг надає допомогу мешканцям міста та вимушеним переселенцям

233

Продукти, медикаменти, засоби гігієни та інші необхідні речі закуповуються коштом бюджету Кривого Рогу для допомоги городянам та переселенцям.

Про це повідомляє Управління преси та інформації Криворізької міськради.

Військова адміністрація продовжує розвивати відносини з міжнародними фондами, муніципалітетами та організаціями для отримання гуманітарного вантажу, який також піде на потреби людей.

У Кривому Розі вже понад 60 тисяч людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Ті, хто проживає у дитячих садочках, школах та гуртожитках, отримають харчування, медичну допомогу та інше за рахунок міського бюджету. Місто об’єднує для допомоги людям представників міжнародних організацій. Вже налагоджені стосунки з УВКБ ООН, Міжнародним комітетом Червоного Хреста, People in Need, Датською Радою з питань біженців, Medicos Del Mundo, ADRA, Rotary, HEKS, Stabilization Support Service, муніципалітетами у різних країнах та іншими.

Військова адміністрація Кривого Рогу активно співпрацює з муніципалітетами, громадськими організаціями та фондами Італії, Іспанії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Румунії та інших країн.

Щоб дізнатися про новини Кривого Рогу та всієї України першими, приєднуйтесь до telegram-каналу “Першого Криворізького”

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Джерело https://1kr.ua/news-72541.html[ad_2]

Source link

" " " "