“Дніпро Оперативний” – Як підписати петицію на підтримку Корбана | Новини Дніпра

52

Відомий український юрист Андрій Магера створив петицію щодо перегляду помилкового рішення президента щодо позбавлення громадянства України Геннадія Корбана. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на захід Дніпра Бориса Філатова.

Філатов акцентував увагу на назві петиції – «Про перегляд помилкового рішення та скасування Указу Президента України №502/2022 від 18 липня 2022 року в частині припинення громадянства України Корбана Геннадія Олеговича», оскільки на сайті є безліч так званих клонів для того, щоб дезорієнтувати громадян . Наразі таких петицій уже сім. Тож будьте уважні, підписуючи документ. Підтримати петицію можна за посиланням.

Крім того, мер Дніпра закликав усіх, хто загрожує людям, які підтримують Корбана, дати їм спокій.

«Шановні чиновники, правоохоронці та ті, хто називає собі політтехнологами! Припиніть телефонувати з загрозами депутатам, міським головам, ректорам, лікарям та просто небайдужим людям.

Зі всієї України надходять сигнали, як міністри / представники ВЦА/ співробітники СБУ вимагають «відгукати підписи» / «не лізти не у свої справи» / «припинити непотрібну активність» / «добре подумати». Вам просто має бути соромно. Просто соромно.

Корисним ідіотам від влади треба якось стримувати свої непотрібні ініціативи — бо ви ганьбите і собі, і Президента. Ви самі на рівному місці створили гучний скандал і своїми недолугими та незграбними діями продовжуєте цей скандал підігрівати — як у пресі, так і серед людей.

За 10 років я бачив різні методи політичної боротьби, але настільки дурні, ниці та незграбні бачу вперше. Вибачте. Вам просто має бути соромно. Якщо у вас ще залишилася хоч крапля сумління», – написав Філатов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Корбан розповівши про зустріч із конгресвумен Спартц у Дніпрі.

Источник https://dnepr.express/post/ukrayinci-vimagayut-skasuvati-ukaz-zelenskogo-pro-pozbavlennya-korbana-gromadyanstva-yak-pidpisati-peticiyu

Source link