На полях зрошення повинні шкідливе для здоров’я звалище буде ліквідоване

75

 

Про це йдеться у повідомленні Одеської обласної прокуратури.

Звалище на полях зрошення існувало давно, райадміністрація була в курсі, але нічого не робила, щоб виправити ситуацію. Тому мусила втрутитися прокуратура.

Так, Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов Суворівської окружної прокуратури м. Одеси на користь держави в особі Державної екологічної інспекції Південно-Західного округу та зобов’язав Суворівську районну адміністрацію Одеської міської ради ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище побутових та будівельних відходів на території по

— йдеться у повідомленні прокуратури.

Раніше було встановлено, що протягом кількох років Суворівська райадміністрація не виконувала своїх обов’язків щодо охорони навколишнього природного середовища. А саме не забезпечила ліквідація великого накопичення сміття на земельній ділянці загального користування площею 4 га.

А звернення та вимоги контролюючих органів прибрати сміття у райадміністрації просто ігнорували.

При цьому розслідування прокуратури встановило, що робота незаконного звалища на полях зрошення (фільтрації) завдає шкоди не лише екології, а й здоров’ю населення міста, оскільки спричиняє забруднення ґрунту, підземних вод, а також впливає на стан атмосферного повітря. На сміттєзвалищі неодноразово виникали масштабні пожежі.

Читайте також: На одеському звалищі збудують завод з утилізації сміття та генерації тепла

Фото: Одеська обласна прокуратура

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Source link