Стало відомо, що чинні відстрочки від мобілізації можна продовжити на два місяці

40

 

Правительство передбачило можливість збільшення на два місяці чинних відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації.

Про це повідомляє сторінока Міністерства економіки України.

Йдеться про відстрочки, надані рішеннями Міністерства економіки у березні-квітні, термін дії яких спливає у вересні-жовтні цього року. Рішення щодо продовження відстрочки на строк до двох місяців може бути прийнято Мінекономіки лише один раз.

“Сьогоднішнє рішення Правительству дозволяє забезпечити сталу та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, які нині працюють на перемогу у тилу”, – міністр економіки Юлія Свириденко.

Урядове рішення передбачає також, що витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов’язаному працівнику може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де він працює. Ця норма призвана зменшити навантаження на органи державної влади, що дозволить вивільнити ресурси для посилення роботи в інших напрямках.

Джерело https://donpatriot.news/article/stalo-vidomo-scho-chinni-vidstrochki-vid-mobilizaciyi-mozhna-prodovzhiti-na-dva-misyaci

Source link