dumskaya.net – Підсумки 17 серпня: російські ракети потрапили в базу відпочинку та новий апарат для порятунку дітей

127

17 серпня в Одесі запам’яталося подіями як трагічними, так і добрими. Росія знову завдала ракетного удару по області, стерши з землі базу відпочинку і кілька будинків. Натомість у дитячій обласній лікарні з’явився апарат гемофільтрації, який урятує багато життів.

Про це у своєму вечірньому відеозверненні повідомив керівник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Він розповів, що вночі ворог завдав ракетного удару двома ракетами по області. На жаль, є четверо поранених. Зруйновано базу відпочинку та кілька будівель дачного кооперативу.

Також голова області повідомив, що сьогодні він відвідав Одеську обласну дитячу лікарню. Там у відділенні дитячої серцево-судинної хірургії, за сприяння польських благодійних організацій, з’явився новий апарат для гемофільтрації. Завдяки цьому обладнанню з’явиться можливість надавати допомогу пацієнтам із вкрай тяжкими формами серцевої, печінкової та ниркової недостатності.

Ще Максим Марчено розповів, що взяв участь у селекторній нараді із прем’єр-міністром України. Там обговорювали стан підготовки закладів освіти до нового навчального року та визначили напрямки роботи для стабільного проходження осінньо-зимового періоду.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Джерело…[ad_2]

Source link

" " " "