“Усі новини СТС” – “Сумський онкодиспансер має все, щоб стати одним із найкращих в Україні”, – Олена Шуляк

69

Сумський обласний онкодиспансер завдяки талантливому медперсоналу, реконструкції та новітньому обладнанню перетворюється на один із найкращих в Україні, і вже обслуговує кілька областей.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на голову партії “Слуга народу” Олену Шуляк.

За її словами, зараз у Сумській області майже 40 тисяч хворих на онкологію, а за рівнем смертності від онко, на жаль, цей регіон у трійці лідерів.

“Осучаснення онкодиспансеру дозволяє людям отримувати якісну та вчасну допомогу. Таке лікування має стати нашим пріоритетом, навіть у години війни”,- заявила Шуляк, додавши, що в останні роки лікарня досить активно розвивалася.

Наразі завершено капітальний ремонт хірургічного та адміністративного корпусу, розроблені проекти облаштування території з місцями відпочинку, обладнаний бункер тощо.

Крім того, наприкінці минулого року тут з’явився і лінійний прискорювач вартістю 60 млн грн, актуальність якого зараз зросла в рази, адже в Харкові та Чернігові такий апарат розбитий, тож пацієнти з різних областей ідуть на Сумщину, додала Шуляк.

Зазначимо, що Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер – це сім клінічних відділень на 330 ліжок, більша частина з яких хірургічного профілю.

Щороку в закладі одержують висококваліфіковану медичну допомогу близько 7 тис. хворих, виконується понад 3 тис. складних оперативних втручання, понад 2 тис. хворих отримують хіміотерапію, 2,2 тис. – лучеве лікування. Працює консультативна поліклініка, що приймає близько 45 тис. пацієнтів на рік.

Source link