dumskaya.net – Запрацював «Єдиний портал вакансій»: шукати роботу стало простіше

35

Про це йдеться у повідомленні Кабінету міністрів України.

Новий портал дозволяє знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі або напряму, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними.

Створення порталу було ініційовано Міністерством економіки та Державною службою зайнятості навесні 2022 року. Наприкінці травня було підписано договір про співпрацю та інформаційну взаємодію між Міністерством економіки, Державною службою зайнятості та 5 найбільшими сайтами з працевлаштування: work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com. Результатом співпраці стало створення Єдиного порталу вакансій: https://jobportal.dcz.gov.ua/

«Працевлаштування – надзвичайно актуальна сьогодні проблема для багатьох українців. Особливо тих, хто змушений був залишити свої будинки через бойові дії у своєму регіоні та переїхати. У той же час бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, які відкриваються або розширюються, у тому числі за допомогою наших грантових програм, потребують робочої сили. Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам, і сприятиме відновленню та подальшому розвитку економіки. План Відновлення України передбачає створення понад 1 млн. 700 тисяч робочих місць упродовж наступних років. Отже, «Єдиний портал вакансій» буде дуже корисним і в майбутньому», – наголосила перший віце-прем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Ще за темою:

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Джерело…

Source link