Galka.if.ua – Донецька ТПП відкрила мобільний коворкінг

56

Донецька торгово-промислова палата повідомляє про подальшу реалізацію нового проекту «Мобільний Businessковоркінг+: підтримка, що перетворити складнощі на можливості».

Читайте також: З року в рік те саме: депутати облради “забракували” програму розвитку області на 2021 рік

Проект підтримали міжнародні партнери, і протягом наступних місяців робочий простір для представників і представників мікро-, малих і середніх підприємств, насамперед тих, хто був змушений тимчасово переміститися до Івано-Франківщини, працюватиме за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови світу за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Також Донецька ТПП співпрацює з Івано-Франківською торгово-промисловою палатою, спільно допомагаючи бізнес-спільноті не тільки відновити роботу, а й мати змогу стало розвиватися в нових умовах. “Галка”.

Саме про ці можливості йшлося під час відкриття мобільного коворкінгу. За словами президента Донецької торгово-промислової палати Максима Ануфриєва, така площадка для співпраці є дуже важливою під час війни: «У мобільному коворкінгу можна отримати бізнес- та юридичні консультації. Також тут є обладнанні місця для роботи. Тож ми віримо, що це місце стане важливим для розвитку бізнесу», – наголосив Максим Ануфрієв.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович підкреслив, що зараз співпраця бізнесу має неабияке значення, адже розвинена економіка – це теж своєрідний фронт, який треба тримати.

Для справки:

Проект «Мобільний Businessковоркінг+: перетворимо складнощі на можливості для зростання» реалізується Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови світу за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови світу реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та Продовольча та сільська організація ООН (Фао).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Приєднуйтесь до “Галки” у Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Source link