“Патріот Донбасу” – На війні загинули троє військовослужбовців з Волині

137

15 серпня стало відомо, що в боях з російськими військами загинули ще троє захисників з Волині: Олексій Кунчик, Анатолій Гуцалюк та Олександр Деркач.

Інформацію про бійців підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Олексій Кунчик

У Горохівській тергромаді оголосили дводенну скаргу у зв’язку із загибеллю на війні військовослужбовця із села Підбереззя Олексія Кунчика. Захиснику 10 серпня виповнився 41 рік.

Відомо, що Олексій Кунчик до повномасштабної війни був учасником АТО/ООС. Загинув 13 серпня внаслідок тяжких поранень, які отримав у селі Широке Баштанського району Миколаївської області. Попередньо – прощатимуться із захисником 17 серпня. Докладніше у громаді обіщали повідомити пізніше.

Анатолій Гуцалюк

На сайті Зимнівської громади повідомили, що біля бою з російськими військами також загинув житель села Нехвороща Анатолій Гуцалюк. Солдату було лише 20 років.

Захисник загинув 11 серпня під час виконання боевого завдання у Донецькій області. Олексій був незаміжній. У нього залишилися бабуся, батьки, два брати та сестра. Про дату та місце прощання із захисником жителям громади повідомляти пізніше.

Олександр Деркач

У Камінь-Каширському районі оголошено триденну скаргу. У війні з Росією загинув житель села Краснилівка Андрій Деркач, якому було 44 роки.

Тіло загиблого захисника Андрія Деркача у громаді мають зустріти у ніч на 16 серпня. Жителів закликають прийти, щоби вшанувати вояка.

Джерело https://donpatriot.news/article/na-viyni-zaginuli-troye-viyskovosluzhbovciv-z-voliniSource link