Galka.if.ua – У Франківську студенти-медики влаштували бал і зібрали 10 тисяч гривень для дітей-сиріт

54

На днях в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся благодійний осінній бал. Усі кошти, виручені протягом заходу, використовують для допомоги дітям-сиротам, що прибули із зони активних бойових дій.

Учасниками балу стали близько сотні студентів коледжу всіх курсів та спеціальностей. Вдалося зібрати 10 тисяч гривень, які підуть на підготовку свята для діток-сиріт.Галка” із посиланням на пресслужбу ІФНМУ.

Студенти старанно готувалися до балу, продумували конкурси, готували смаколики на продаж на благодійному ярмарку. Усі охочі могли навчитися танцювати вальс: танцювальний майстер-клас провели студенти коледжу Арсен Кравчук та Романа Галата. Ідея проведення заходу належить голові Студентської ради професійного медичного коледжу Вікторії Климович.

«Під час дистанційного навчання мені дуже не вистачало «живого» спілкування з іншими студентами, – розповідає Вікторія. – Благодійний Осінній бал – це чудова нагода гарно провести годину і при цьому допомогти тим, хто цього потребує».

Джерело https://galka.if.ua/u-frankivsku-studenty-medyky-vlashtuvaly-bal-i-zibraly-10-tysiach-hryven-dlia-ditey-syrit-foto/

Source link