“Голос Бущини” – Львівському центру екстреної медичної допомоги передали спеціалізований евакуаційний автобус

57

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я отримав від уряду Королівства Норвегії перший із п’яти спеціалізованих евакуаційних автобусів, передбачених Україні.

Команди медиків та техніків Львівського та Дніпропетровського центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф уже пройшли спільні симуляційні навчання з користування транспортним засобом, відпрацювали підходи до міжгоспітального транспортування пацієнтів, які є стандартом у ЄС.

«Важливим та перспективним напрямком є ​​залучення іноземних фахівців до роботи в наших українських командах. І одним із варіантів такого залучення є міжгоспітальне транспортування автобусами системи екстреної медичної допомоги (ЕМД). Це дасть можливість постійного обміну досвідом, а також сприятиме адаптації наших внутрішніх стандартних операційних процедур до стандартів Європейського Союзу та загальносвітових стандартів.

Днями наша команда вже евакуювала спеціалізованим автобусом 5 лежачих та 2 сидячих потерпілих із Кропивницького до Львова», – розповівши в.о. директора Львівського центру ЄМД Андрій Васько.

Технічні можливості транспорту дозволяють забезпечувати 48 годин автономної підтримки реанімаційних заходів для п’яти пацієнтів при неперервному транспортуванні на відстань до 2000 км.Source link