“Моя Вінниця” – Вінницькі спортсмени здобули нагороди на Кубку Світу з радіопеленгації

114

Днями у гірськолижному містечку Боровець (Болгарія) завершився Кубок Світу зі спортивної радіопеленгації. У складі делегації від України, у змаганнях взяли участь, зокрема, представники Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. На Кубку, окрім комплектів медалей, було розіграно ліцензії на право виступати у складі збірної команди України на Чемпіонаті Світу.

Змагання проходили у високогірній місцевості з непростим ландшафтом, проте нашим спортсменам вдалося догідно її здолати.

Наразі у медальному заліку маємо комплект нагород у дорослої категорії М21. «Золото», «срібло» та «бронзу» виборів Заслужений майстер спорту України Олександр Марчук. Серед юніорів до 19 років, високе четверте місце посів Артем Степанищев і отримав ліцензію на участь у Чемпіонаті Світу. Серед ветеранів володарем трьох золотих та однієї бронзової медалей став Сергій Зеленський – Заслужений тренер України та викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

Зазначимо, що перед змаганнями спортсмени виконали колосальну підготовку щодо техніки і тактики, а ще перед цим були перемоги в Румунії, Болгарському місті Кітен, де проходив 15-й Чемпіонат Балканських країн та Кубок Чорного моря зі спортивної радіопеленгації.

«Тяжка гірська, перетнута місцевість і складна рослинність не помешкала нашим спортсменам завоювати високі місця. Вітаємо з успіхом та бажаємо достойно виступити на майбутньому Чемпіонаті Світу», – каже голова комітету з фізичної культури та спорту Сергій Краєвський.

Нагадаємо, вінничани, які мають бажання займатися спортивною радіопеленгацією, можуть звертатися у МДЮСШ №2 за адресою: Узвіз Бузький, 33, тел. 67-36-86. Крім того, у школі культивують і інші види спорту: веслувальний слалом, веслування на байдарках та каної, спортивне орієнтування, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».Source link