“Моя Вінниця” – Департамент соціальної політики міської ради долучився до флешмобу “Жовта стрічка”

53

Департамент соціальної політики Вінницької міської ради 21 листопада, на День гідності та свободи, долучився до флешмобу “Жовта стрічка”, щоб підтримати опір українців на тимчасово окупованих територіях. Громадянський проти “Жовта стрічка” з’явився навесні 2022 року в Херсоні після початку окупації, поширився на інші окуповані території.

“Незважаючи на постійну загрозу життю, викрадення й муки активісти продовжували підпільний протест. На вулицях міст з’являлися проукраїнські плакати, а на заборах, деревах та навіть будівлях окупаційних адміністрацій – пов’язана жовта стрічка як символ опору російській окупації”– йдеться у повідомленні директорки департаменту соціальної політики міської ради Валентини Войткової.

Сьогодні, “жовта стрічка” на Херсонщині має щасливий фінал – 11 листопада українська армія звільнила Херсон та всю правобережну Херсонщину. Проте близько 20% території України досі залишається окупованою. Там продовжують чинити проти сміливі українці.

Згуртований колектив департаменту соціальної політики закликає всіх вінничан підтримати чоловіків, які висловлюють непокору окупації та пов’язати сьогодні на своєму вбранні жовту стрічку. Це свідчить про солідарність із жителями тимчасово окупованих територій та підтримку їхнього прагнення до свободи.

Джерело https://www.myvin.com.ua/news/17334-departament-sotsialnoi-polityky-miskoi-rady-doluchyvsia-do-fleshmobu-zhovta-strichkaSource link