“Наше місто” Дніпро – Під звуки сирен Дніпро відзначає День Незалежності

58

Уранці 24 серпня у Дніпрі провели стисло офіційну церемонію відзначення Дня Незалежності України.

«Емоції переповнюють. Мабуть, зараз ми всі українці по-справжньому зрозуміли всю цінність цього дня. Що це не просто державне свято і, як було раніше, вихідний день, коли багато хто їхав на дачу. Саме в цю 31-шу річницю Незалежності ми почули всю її цінність», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов.

Місцем проведення символічно вибрали Алію пам’яті.

«Ворог сподівався, що своєю атакою зламає нашу націю. Але це тільки поєднало нас. Наші хлопці та дівчата боронять державу, захищаючи її територіальну цілісність та суверенітет. Перемога вже близько», — сказав голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

До стел, де увічнено імена та обличчя українських оборонців, квіти покладали керівники міста та області, священнослужителі, правоохоронці, військові та рятувальники.

«Цього дня все не так, як раніше. Нас випробовує на міцність ворог нашої незалежності. Нам важко. Нам гірко. Ми всі б’ємось за нашу незалежність. Кожен там, де він є. І ми вистоїмо», – зазначив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

Категорія: Новини Дніпра

Мітки:

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/24/pid-zvuky-syren-dnipro-vidznachaie-den-nezalezhnosti/

Source link