“Волинь Post” – «Якби ми не готувались до війни, російські танки були б уже у Варшаві», – Данілов

37

Секретар РНБО Олексій Данілов заявивши, що нинішня влада України готувалась до війни з грудня 2019 року. Усі твердження про відсутність підготовки не відповідають дійсності.

Про це він заявив в інтерв’ю Wyborcza, пише LB.ua.

Данілов додав, що якби підготовки не було, то сьогодні російські танки були б у Варшаві, Празі, Талліні та Вільнюсі.

“Благодаря тому, що ми стримували цей тиск, завдяки тому, що ми знищували їх тут десятками та сотнями, сьогодні Європа живе трохи іншим життям”, – сказав Данілов.

Секретар РНБО зазначив, що повномасштабне вторгнення росіян не було несподіванкою.

“Ми просто не очікували, що росіяни атакуватимуть одночасно зі всіх боків. Напад Білорусі став для нас великим випробуванням, хоча ми вже готувалися до такого сценарію”, – стверджує він.

анілов додавши, що влада вибрала правильний сценарій.

“Сьогодні, після пів року війни, ми бачимо, що сценарій було обрано вірно. Ми не допустили внутрішньої дестабілізації, на яку сподівався Путін. Важко уявити собі наслідки, якщо ми скажемо населенню: “Завтра вас уб’ють”. Так ми втратимо державу. І тоді плани Путіна здійснюватимуться. Але ми готували суспільство. Ви побачили зростання патріотичних настроїв усередині лютого”, – вважає Данілов.

Нагадаємо, американська сторона повідомляла, що інформувала президента Володимира Зеленського про майбутній великий напад Росії з осені 2021. Зеленський говорив, що, незважаючи на попередження, необхідної зброї Україні ніхто не пропонував. При цьому розвідки інших західних країн не були певні, що вторгнення точно відбудеться.

Зеленський у коментарі Washington Post говорив, що якби українцям повідомили про напад, Росія захопила б країну за три дні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтесь до нашого каналу Telegram!

Якщо Ви зауважили помилку, виділити її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію

Source link