“Новини Полтавщини” – У прикордонних районах Чернігівщини виявлено заховані арсеналі російських окупантів

91

Встановлено місцезнаходження нових схронів з російськими засобами ураження внаслідок контрдиверсійних заходів у прикордонних районах Чернігівської області. Приховані арсенали оккупанти залишили під час їхньої втечі з північних регіонів України від контрнаступу Сил оборони.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Серед вилученого – десятки ящиків із реактивними снарядами та пострілами до протитанкового озброєння.

В одному із населених пунктів Менської територіальної громади виявлено майже 300 артилерійських боєприпасів, у тому числі до реактивних систем залпового вогню «Град».

У лісосмузі поблизу обласного центру співробітники СБУ знайшли понад 100 одиниць зарядів до ручних протитанкових гранатометів.

Крім цього, в Чернігівському районі на колишньому блокпосту російських загарбників виявлено танковий пулемет Калашнікова та понад 1,5 тис. набоїв до нього.

А під час оперативно-профілактичного відпрацювання Корюківського району у покинутій будівлі знайдено реактивну протитанкову гранату РПГ-26 та майже 300 набоїв різного калібру.

Наразі всі вилучені бойові засоби ураження передано підрозділам Збройних Сил України.

Джерело https://np.pl.ua/2022/12/u-prykordonnykh-rayonakh-chernihivshchyny-vyiavleno-zakhovani-arsenaly-rosiyskykh-okupantiv/

[ad_2]

Source link