“Новини Закарпаття” – 147 дітей зі звільненої Тягинської ТГ Херсонщини прибули на зимовий відпочинок у Закарпатську область

106

💙💛 147 дітей зі звільненої Тягинської ТГ Херсонщини прибули на зимовий відпочинок до Закарпатської області.

На залізничному вокзалі у Мукачеві їх зустрів Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА. Юні українці у супроводі вчителів та батьків приїхали до нашого регіону на зимові канікули, щоб відпочити та оздоровитися.

«Діти, які пережили тяжкі години окупації, особливо потребують підтримки та уваги. Упевнений, що відпочинок у нашому гостинному краї допоможе їм забути жахи війни, підготуватися до нового семестру у школі та набратися сил», – наголосив Петро Добромільський.

Три тижні діти будуть перебувати у таборі в Іршаві, де зможуть пройти психологічну реабілітацію, активно та з користю провести годину. На них чекає наповнена програма: спортивні змагання, творчі майстер-класи, екскурсії та багато цікавих розваг.

За сприяння та координації Закарпатської та Херсонської ОВА, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відпочинок для дітей профінансували закордонні партнери, а Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia забезпечила безоплатний проїзд.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/163915-147-dtey-z-zvlnenoii-tiaginskoii-tg-hersonschini-pribuli-na-zimoviy-vdpochinok-u-zakarpatsku-oblast.html

Source link