“Новини Закарпаття” – активності для маленьких ужгородців та гостей міста відбулися в обласному центрі Закарпаття » Новини Закарпаття

160

Напередодні 24 та 25 сесії відбулися на базі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, а 26 – сьогодні на стадіоні «Авангард».

Вже за традицією заняття розпочали торжественно, учасників, їх батьків привітали депутат обласної ради, голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран, заступник Ужгородського міського голови, голова Асоціації футболу міста Василь Гомонай, секретар Ужгородської міської ради Арсен Мелкумян, депутат Ужгородської міськради, директор стадіону «Авангард » Віктор Качур, голова Ужгородської районної асоціації футболу Іван Ковач, його перший заступник, голова Закарпатського підрозділу ВФСТ «Колос» Василь Хмельницький.

Після руханки, яку провела волонтер проекту Андріана Цая, діти займалися у трьох локаціях:

– «Спортивна» (тренери – Валерій Шкура, Йосип Шитев);

– «Здоров’я та безпека» (лікарі – Володимир Червіняк);

– “Територія безпеки” (психолог – Лідія Глоба).

Після зайняти всі учасники отримали подарунки від проекту ПОРУЧ.

Нагадаємо, у червні цього року Ужгород долучився до спільного проекту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ – ПОРУЧ, який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям та молоді, які потерпіли від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арт-терапію, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

У проект залучаються діти-переселенці, діти із сімей учасників АТО, багатодітних сімей, діти з інвалідністю та інші діти, які потребують психосоціальної підтримки.

Цільова аудиторія: хлопчики та дівчатка від 6 до 16 років.

Хто бажає долучитися – телефонуйте: контактна особа та адміністратор проекту старший інструктор ЗАФ Пензова Анастасія, тел. +380 502529248.[ad_2]

Source link