ruxus – DeFi-протокол Oasis заблокує санкційні адреси

129

Гаманці, які потрапили під санкції, не зможуть отримати доступ до програми DeFi-платформи Oasis на рівні фронтендаповідомляє Cointelegraph.

В результаті зміни «Умов обслуговування» адресам, поміченим як високоризикові, платформа заборонить використовувати Oasis.app для керування позиціями та виведення коштів.

«Нещодавно нам потрібно було оновити “Умови обслуговування” для зовнішнього інтерфейсу, щоб вони відповідали чинним законам та правилам. […] Будь-які санкційні адреси більше не зможуть отримати доступ до функцій Oasis.app», – пояснив представник проекту.

Платформа не розкрила, які інструменти використовує визначення високоризикових гаманців. Розробник під псевдонімом banteg припустив, що Oasis слідом за Uniswap звернулася до послуг TRM Labs

За даними сайту, протокол управляє депозитами на суму $3,42 млрд, обсяг транзакцій за останні 30 днів становив $4,6 млрд.

Нагадаємо, 8 серпня Мінфін США ввів санкції проти міксера Tornado Cash за відмивання $7 млрд, включаючи пов’язані з північнокорейським хакерським угрупованням Lazarus Group кошти.

Це викликало хвилю посилення комплаєнсу у промисловості. Децентралізована біржа деривативів dYdX почала блокування облікових записів користувачів, які раніше взаємодіяли з сервісом мікшування.

Компанія Circle внесла до чорного списку USDC-адреси 38 гаманців Tornado Cash. Один із операторів стейблкоїну заблокував рух як мінімум 75 000 USDC.

Найбільший по TVL DeFi-протокол MakerDAO вирішив перебалансувати забезпечення стейблкоіну ​​DAI, позбувшись 3,5 млрд USDC. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін розкритикував ідею платформи.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link