“Новини Закарпаття” – У Тячеві відкрили інший сервісний центр товариства Червоного хреста у Закарпатській області

137

у Тячеві відкрили інший сервісний центр товариства Червоного хреста у Закарпатській області

Перший такий центр створено у місті Ужгород. Це кемпінгова установа, яка надає психо-соціальні та медичні послуги як для місцевих жителів, так і для гостей міста.

У Закарпатській області такі центи функціонуватимуть в Ужгороді, Тячеві та Рахові. Крім того, 15 мобільних амбулаторій будуть обслуговувати гірські віддалені населені пункти.

Проект товариства зі створення медико, психологічних та соціальних сервісів для населення повністю погоджується з директором департаменту здравоохранения Закарпатської ОДА Анатолієм Пшеничним.

Сьогодні підписано меморандум про співробітництво між товариством «Червоний хрест» та КЗ «Тячівська районна поліклініка».

На даний час товариство працює над тендерними процедурами з закупівлі медикаментів та медичного обладнання для повноцінного функціонування центру. Крім того, планується найближчим часом провести ремонт зведення Тячівського відділення «Червоний хрест» (м.Тячів, вул.Пушкіна, 62).

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/158852-v-tjachevi-vidkrili-drugij-servisnij-centr-tovaristva-chervonogo-hresta-v-zakarpatskij-oblasti.html

Source link