nta.ua – Запорізька АЕС знову відключена від мережі

106

Сьогодні, 3 вересня, Запорізька атомна електростанція знову втратила зв’язок із останньою зовнішньою лінією електропередач.

Про це йдеться у заяві МАГАТІ.

У той же час станція продовжує постачати електроенергію через резервну лінію на Запорізьку ТЕС. Ця лінія також здатна забезпечити резервне живлення ЗАЕС у разі потреби. Також керівництво станції повідомило місії МАГАТІ про те, що один із блоків у другій половині дня було відключено через обмеження в мережі.

«Один реактор все ще працює та виробляє електроенергію як для охолодження, так і для інших важливих функцій безпеки на майданчику, а також для домашніх господарств, заводів та інших об’єктів», – зазначили у міжнародному агентстві.

Нагадаємо, що місія Міжнародної агенції з ядерної енергетики (МАГАТІ) у четвер, 1-го вересня, розпочала роботу на території Запорізької атомної електростанції, при повідомлення про інтенсивний обстріл.

У Генштабі повідомили, що оккупанти у зв’язку з приїздом місії МАГАТЕ вивезли всю військову техніку з території Запорізької атомної електростанції. Так, близько 100 одиниць техніки перемістили на завод “Атом Енергомаш”.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link[ad_2]

Source link