lviv.media – США не видають візи Лаврову та його делегації на Генасамблею ООН

106

Вадим Юрчак

Росія подала запит до Сполучених Штатів на 56 віз для своєї делегації, включаючи міністра закордонних справ Росії сергія лаврового, на Генеральну асамблею ООН, але досі не отримала жодної.

Про це пише Reuters.

Посол Росії в ООН Василь небензя у листі до генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша наголосив, що це “викликає тривогу”, оскільки протягом останніх кількох місяців Вашингтон постійно відмовляє у видачі в’їзних віз низки російських делегатів на інші заходи ООН. Але в Штатах кажуть, що можуть відмовити у видачі віз із причин “безпеки, тероризму та зовнішньої політики”.

Щороку ми опрацьовуємо сотні віз для делегатів російської федерації на заходах ООН. Це особливо важливо через необґрунтовані дії росії проти нашого посольства в росії, в тому числі примусового звільнення місцевих та національних співробітників із третіх країн, що серйозно обмежило наш штат і, отже, наші можливості щодо обробки віз”, — повідомив представник Держдепартаменту США.

Нагадаємо, у ЄС домовилися про відмову від спрощеного візового режиму з Росії.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький вважаєщо громадяни країни-агресору Росії не повинні отримувати негуманітарні візи.

Джерело – https://lviv.media/ssha-ne-vydaiut-vizy-lavrovu-ta-yoho-delehatsii-na-henasambleiu-oon/Source link