ZAXID.NET – Російській залізниці покарали знайти 10 тис. «добровольців» для війни в Україні

40

Державним компаніям російської федерації доведено нові норми підбору добровольців на війну

Російська державна компанія «російські залізниці» має знайти серед своїх цивільних працівників до 10 тис. добровольців для участі у війні проти України. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні за 3 вересня.

«Державним компаніям Російської федерації доведено нові норми підбору «добровольців» на війну. Так, компанія «російські залізниці» отримала рознарядку на пошук серед цивільних працівників до 10 тисяч нових кандидатів на короткостроковий контракт», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що нещодавно у розвідці повідомляли, що Росія з початку липня не може сформувати новий танковий батальйон у Нижньогородській області РФ, оскільки там майже ніхто не хоче підписувати контракт.

Водночас, за даними розвідників, у Московській та Ленінградській областях держави-терориста Росії посилюється так звана прихована мобілізація, оскільки сили з інших регіонів виснажуються. Чоловікам призового віку пропонують підписати контракти «добровольців» на строк від 3 до 12 місяців, мотивуючи грошима.

Як інформував ZAXID.NET, нещодавно президент Росії і воєнний злочинець Володимир Путін підписавши указ, яким зобов’язав збільшити армію Росії на 137 тис. військовослужбовців – до 1,15 млн. особового складу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/rosiyskiy_zaliznitsi_nakazali_znayti_do_10_tis_dobrovoltsiv_dlya_viyni_v_ukrayini_n1549075Source link