nta.ua – Зеленський розповів, коли можна послаблювати санкції проти Росії

36

Розмову про послаблення санкцій проти Росії можна розпочинати лише тоді, коли російська армія виходить із території України.

Таке заяву зробив президент України Володимир Зеленський під час інтерв’ю CNN.

«Не можна знімати санкції, не можна домовлятися з Росією, не можна вести предметний діалог із Росією, доки вони не відійдуть з нашої території», – сказав він.

На думку Зеленського, саме з цього можна розпочинати діалог про послаблення чи зняття санкції, репарації та інше.

«Все, що після цього – можна говорити про санкційну політику, про зняття тих чи інших санкцій, про репарацію, відшкодування грошей, про дипломатию, про діалог. Все це можна робити на рівні президентів усіх держав, будь-яких інституцій і будь-ким із Росії, якщо вони відійшли з наших територій. Це тоді точка, з якої починається нова історія», – вважає український лідер.

Зеленський додав, що у України немає виходу, і в цьому не її слабкість, а сила, у Росії, на відміну від України, є вибір.

«У Росії є вихід – піти додому. У нас тільки цей дім, куди нам іти? Нам нема куди йти. Запитання не в тому, скільки триватиме війна, а скільки ще треба», – додав президент, уточнивши, відповідаючи на запитання журналіста, що Україна боротиметься до кінця.

Нагадаємо, у Кремлі заявили, що не побачити передумов для переговорів президента Російської Федерації Володимира Путіна з президентом України Володимиром Зеленським.

На думку колишнього командувача армії США в Європі, генерала Бена Ходжеса, використання Путіним ядерної зброї є малоймовірним.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link