dumskaya.net – Пам’ятник Катерині II в Одесі повторно атакували його противники

124

Цього разу шукати винного не довелося — громадський активіст «Автомайдану» Артак Григорян не ховався, а опублікував фото пам’ятки, забрудненої фарбою, в соцмережах і супроводжував це текстом: «Патрульна поліція Одеської області я чекаю».

І справді, невдовзі з’явилися правоохоронці та доставили активіста до дільниці. Але після того, як він дав пояснення, його відпустили. Протоколу при цьому не складалося.

Пресс Артак Григорян пояснив, що облив пам’ятник фарбою, щоб підтримати дівчину, яка перед цим написала на монументі «Катерина = путін». І це розцінили як адміністративне правопорушення.

Щодо пам’ятника Катерині II, активіст завив, що він має бути знесений і це буде зроблено. Якщо на такий крок не піде міська влада, то зробить громадськість.

Нагадаємо, що 10 вересня дівчина написала на пам’ятнику «Катерина=Путін». Її оголосили у розшук, а напис наступного дня змили.

Зазначимо, що сам пам’ятник викликає в Одесі суперечки та його можуть демонтувати. Найближчого місяця у місті проведуть опитування мешканців та експертів, чи треба зносити пам’ятник Катерині II.

Про причини вимог демонтувати пам’ятник і про те, в чиїй компетенції це, читайте в матеріалі: Знесення пам’ятника Катерині II — хто і коли може це зробити.

Фото: «Суспільне. Одеса»

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram канал! Новини, фоторепортажі та історичні факти про Одесу.

Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.[ad_2]

Source link