“Всі новини СТС” – Найкращі корми для котів преміум класу

130

Зміст

  1. Чим краще годувати кота
  2. Чим відрізняється корм преміум класу
  3. На що звернути увагу при виборі корму для котів

Чим краще годувати кота

Питання того, чим краще годувати кота, турбує багатьох власників. І цей питання стає актуальним, як тільки вдома з’являється кошеня чи кішка. Комусь проще купити корм для котів, а хтось віддає перевагу натуральному харчуванню і намагається варити овочі, м’ясо та каші своєму вихованцю. Але що ж краще?

Перш ніж відповісти на цей питання, хочемо звернути увагу на те, що годувати кота з загального столу, тобто готовою їжею, яку вживають люди, не можна. Тому що в ній містяться спеції, сіль, різні добавки, які будуть шкідливими для кота. І якщо ви хочете не використовувати корм для котів, а готувати йому їжу, потрібно це робити окремо.

Щоб годувати кота натуральним харчуванням, потрібно добре розумітися на питаннях нутріціології, щоб знати як забезпечити кота всіма необхідними елементами, правильно розрахувати калорії, білки, жири, вуглеводи та розуміти стан здоров’я кота, щоб підібрати відповідний раціон. Це досить складно та займає багато часу.

Детальніше про рейтинг преміум кормів у статті https://masterzoo.ua/ua/top-kh-naykrashchikh-kormiv-dlya-kotiv-i-kishok-reyting/

Чим відрізняється корм преміум класу

Корм для котів – це більш простий і найкращий варіант, якщо ви не впевнені, що зможете самостійно розрахувати та підібрати потрібне харчування своєму улюбленцю. Але й вибираючи корм треба бути уважним. Тому що є різні класи корму, різної якості, складу та призначення. І щоби корм для кота дійсно був кращим, ніж натуральна їжа, міг забезпечити тварині все, що необхідно і підтримував йому здоров’я, потрібно вибрати хороший склад.

Рейтинг вітчизняних сухих кормів для кішок супер-преміум класу Україна 2022

Розрізняють 4 класи корму для котів:

  • Економ клас. Це найдоступніший корм за ціною, яку можна купити у будь-якому супермаркеті. Склад такого корму для котів не найкращий. Як правило, він складається з дешевих і найякісніших і найбезпечніших інгредієнтів: рослинних джерел білка, кукурудзи, пшениці, синтетичних ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку. Вітамінні добавки у такому кормі відсутні, або їх дуже мало. Забезпечити повноцінне харчування такий корм не може. Також якщо у вас котенок, то давати його йому буде небезпечно
  • Преміум клас. Цей корм також доступний за ціною, але відрізняється кращим складом. В залежності від виробника, навіть можна знайти цілком гідні приклади корму. Велику увагу потрібно приділяти складу корму, що більш детально описано, тим краще. Адже можна вибрати хороший варіант харчування для кота.
  • Супер преміум класу. У складі такого корму для котів переважають натуральні складові та тваринний білок. Також є дуже хороша витаминно-мінеральна добавка. Серед кормів супер преміум класу можна вибрати лікувальне харчування для кота, щоб підтримати його здоров’я або навіть позбутися деяких хвороб.
  • Холістики. Це найкращий клас корму для котів. Ціни на нього вищі, ніж на решту. Якщо коротко описати особливість холістиків – то це те, що всі його складові мають бути придатними для харчування людей. Корм холістик складається лише з натуральних інгредієнтів. Тому такий корм є безпечним для котів та забезпечує повнораційний раціон, адже має гарні вітамінні добавки. Серед холістиків також можна підібрати корм для кішок зі спеціальним складом для лікування чи профілактики захворювань.

Не всі власники котів можуть дозволити купувати холістик. Але це не так страшно, адже якщо хочете подбати про своє тварину, то і з кормів преміум класу можна вибрати добрий. Головне – звертати увагу на склад корму, а не піддаватися впливу реклами.

На що звернути увагу при виборі корму для котів

Пріоритет слід віддавати тим кормам, у яких зазначено чіткий склад, а не загальні назви. Краще, наприклад, якщо там будуть зазначені конкретні назви всіх добавок, консервантів, види м’яса або риби, що використовується, і вміст різних нутрієнтів у процентному співвідношенні. Деякі виробники преміум кормів використовують рослинні джерела білка, але краще організм кота засвоює тваринний білок. Також чим менше у складі буде кукурудзи та пшениці, тим кориснішим буде цей корм для кота.

Корми преміум класу дуже поширені. Можна купити сухий та влажний корм, і їх легко знайти у багатьох магазинах. Якщо ви хочете купити корм для котів недорого та гарного якості, зверніть увагу на лінійки кормів Brit у зоомагазинах Master Zoo. Серед них є варіанти з хорошим складом серед інших аналогів преміум класу, які містять тваринний білок та безпечні консерванти.[ad_2]

Source link

" " " "