“Патріот Донбасу” – У боях з російськими оккупантами загинув заслужений артист України Олександр Шаповал

97

У боях за Україну загинув заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка Олександр Шаповал. Воїна не стало під час бою з російськими оккупантами поблизу населеного пункту Майорськ біля Донецької області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила співробітниця Національної опери Лариса Тарасенко. За її словами, Шаповал загинув у понеділок, 12 вересня.

Тарасенко додала, що на службу у Збройні сили артист пішов добровольцем після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Він був гранатометником.

“Сьогодні, 12 вересня 2022 року, біля бою під Майорськом загинув Шаповал Олександр Миколайович, заслужений артист України, соліст балету Національної опери України імені Т. Г. Шевченка. На символічних фото Олександр Шаповал – Паганіні та воїн-гранатометник Збройних сил України, доброволець. Вічна слава та пам’ять Герою!” – написала вона.

Джерело https://donpatriot.news/article/u-boyah-z-rosiyskimi-okupantami-zaginuv-zasluzheniy-artist-ukrayini-oleksandr-shapovalSource link