“область” Тернопіль – Генерал Залужний нагородив військовослужбовця з Тернопільщини

105

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний нагородив нагрудним знаком – медалью “За взірцевість у військовій службі” бійця Десятої гірсько-штурмової бригади Олександра Суслу.

Таку високу нагороду військовослужбовець отримав за високі показники у бойовій підготовці та при несенні служби у лавах ЗСУ.

Олександр Сусла народився у селі Товсте колишнього Гусятинського району (нині Чортківського, Гримайлівська ОТГ). Дитячі та юнацькі роки хлопця пройшли у рідному селі. Далі частка завела його у смт. Верховину на Прикарпатті, де й одружився. Разом з дружиною та двома дітьми там і проживав протягом останніх років.

Коли розпочалася повномасштабна війна росії з Україною, чоловік у перші дні добровільно пішов захищати свою країну від віроломного ворога… Пройшов бої за Макарів Київської області, а вже з середини травня – на сході України у Сіверськодонецьку та на Бахмутському напрямку у складі коломийської “десятки”. Своєю мужністю і військовою професійністю довів, що українські захисники найкращі.


Джерело | область

Source link