“Щодений Львів” – Новини: Держреєстраторка узаконила об’єкт на Сихові, який за рішенням виконкому почали демонтувати,

77

23:10 2 вересня 2022 р.

На день демонтажу “незаконної” тимчасової двоповерхової споруди на проспекті Червоної Каліні, 109 реєстратори Сокільницької сільради зареєструвати це як об’єкт незавершеного будівництва.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, пише Dailylviv.com.

Він продемонстрував витяг із реестру (на фото).

“Поки розпочали демонтаж «незаконного об’єкту» у Сквері Гідності – реєстратори Сокільницької сільської ради вирішили зареєструвати це як об’єкт незавершеного будівництва тим самим днем, коли розпочали демонтаж”.- зазначив Москаленко.

Він додав, що Львівська міська рада і надалі вчинятиме відповідно до чинного законодавства всі заходи, щоб сквер Гідності був без «незаконних забудов».

Державною реєстраторкою, яка вчинила цю дію є Труба Оксана Михайлівна.

Нагадаємо, 31 серпня на проспекті Червоної Каліні, 109 відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому ухвалили рішення демонтувати двоповерхову тимчасову споруду, встановлену біля скверу Гідності.

За інформацією ЛМР, об’єкт створив загрозу для відвідувачів скверу, адже зводився із великих скляних панелей на необгородженій будмайданчику біля зони, відведеної під рекреацію.

За словами першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка, дозвільні документи на зведення тимчасової споруди підприємець отримав через рішення судів.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com у Telegram.

Джерело https://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i-pryhody/derzhreiestratorka-uzakonyla-obiekt-na-sykhovi-yakyi-za-rishennyam-vykonkomu-pochaly-demontovuvaty-moskalenko-video-102432Source link