“область” Тернопіль – На Тернопільщині відбудеться мистецький аукціон

124

Четвертого вересня у Чорткові відбудеться другий у його 500-літній історії мистецький аукціон. Виручені гроші спрямують на підтримку Збройних Сил України.

З молотка продаватиметься один лот — три книжки історії Чорткова авторства уродженця Білої на Чортківщині, письменника, журналіста, педагога, редактора, краєзнавця Петра Федоришина. Це тритомне видання («Світло і тіні чортківських замків», 2019; «Таємниці скарбів Садовських», 2021; «У круговерті години», 2022) гербами всіх власників Чорткова. Проте головна цінність ексклюзивного фоліанта не у коштовній поліграфії, а в інформаційних, змістових ізюминках, що не увійшли до тиражованих томів.

Вестиме аукціон заслужень та народний артист України Гриць Драпак.

Аукціон проходитиме наживо та онлайн у Чорткові 4 вересня на майдані перед міською радою. Початок о 15 годині 15 хвилин. Ознайомлення з лотом та початок реєстрації учасників аукціону розпочнеться о 14 годині 30 хвилин біля фоє приміщення міської ради. Для реєстрації не потрібні жодні документи, учасники отримають лише номерки. Якщо ціна не досягне резервної та видання не продасться, автор виставить його на одному з європейських аукціонів.

Також цього дня, в рамках відзначення 500-річчя Чорткова, відбудеться, крім низки важливих заходів, продаж спеціально випущеної поштівки з репродукціями старих світлин архітектурних пам’яток міста та вітанням його голови Володимира Шматька. Лише протягом одного дня — 4 вересня — листівку буде погашено печаткою Гієроніма Садовського, унікальним за композицією предметом сфрагістики, що зберігається у фондах Львівського історичного музею.


Мітки: , , , ,

Джерело | область[ad_2]

Source link