“Патріот Донбасу” – У Латвії росіянин грубо вилаявся на Володимира Путіна (відео)

152

Росіянин у Латвії емоційно висловився про обмеження використання російської мови на роботі та в громадських місцях у відповідь на військову агресію РФ проти України. Молодий чоловік звинувачує керівника Кремля у проблемах, з якими тепер доводиться стикатися російськомовним у країнах Балтії.

Відповідне відеозвернення росіянина в Латвії опубліковано на YouTube-каналі Ukraine freedom.

У своїй промові молодий чоловік часто використовує нецензурні лайки і не підбирає виразів, висловлюючись про президента РФ Володимира Путіна з його війною.

“Я вас вітаю. Відтепер використання російської мови на робочому місці в Латвії буде як мінімум каратись попередженням, а як максимум – штрафом. Незабаром російська мова на всіх робочих місцях у Латвії буде заборонена, тому що це буде дуже дорого обходитися як вашому карману, так і карману роботодавця”, – каже росіянин.

Він також навів власний приклад, коли нещодавно начальник на роботі у відповідь на питання російською мовою попросив її озвучити англійською, тому що “вже багато керівників отримали сигнал від вище стояти інстанцій, що відтепер російська мова на роботах неприйнятна”.

Чоловік вважає, що незабаром у Латвії може скластися ситуація, коли за російську мову на робочих місцях штрафуватимуть, проводитимуться різноманітні перевірки та інспекції.

“І від скажіть мені, якого х*ра 24 лютого цьому плішивому кретину пукіну не сиділося у своєму пропер**нному кріслі на д*пі рівно? Ось якби він 24 лютого не влаштував би всю цю х**ню – і пам’ятники, бл**ь, б стояли, і на**й російська мова б у Латвії пожила. Її гнобили, але так, лайтовенько, щоби не ви**бувалися. А тепер росіяни, бл**ь, це нижче ніж раби.

Що ж тобі, с*ка, росіян так хотілося врятувати, що тепер тут реально русофобія!? І прикол знаєте у чому? Що цей же придурок зараз вирішити, що є пам’ятники зносять, росіян утискають – а давайте і сюди прийдемо, росіян “врятувати”, – обурюється росіянин.

Молодий чоловік у цьому контексті називає владу Латвії “взагалі безстрашною”, оскільки вона “накинулась на російську”, коли РФ влаштовує масивні бомбардування і ракетні удари по Україні як би з метою “денацифікації”.

“Арестович теж у інтерв’ю каже, що Латвії теж не завадило б готуватися до війни, бо Росія на Латвію скоріше нападе, ніж ні. А він “рятувати” прийде. Мало того, що він лишив можливості своєю рідною мовою тут пілікати, то він зараз ще прийде мені будинок раз**бе, цей “рятувальник” недороблень!?

І ось я вам говорив, що латвійське уряд раніше приймало рішення такі… дивненькі, але жити можна було. Але після того, як Путін робить якусь х**ню – у Латвії рішення, які ти дивуєшся і які вони приймають, “дабл двісті” цієї еб**утої х**ні починається. Дякую, бл**ь, кінчений ти лисий муд**б!” – не стримує емоцій молодий чоловік, який проживає в Латвії, говорячи про Путіна.Source link