“Патріот Донбасу” – Столиця Білорусі уклала угоду про співпрацю з окупованим Севастополем

35

Голова Мінського міськвиконкому Володимир Кухарєв та окупаційний «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв підписали угоду про співпрацю в економічній та гуманітарній сферах.

Про це пише «Дзеркало».

За інформацією видання, представник окупаційної «влади» Севастополя назвавши підписання угоди «історично важливим моментом» та зізнався, що переговори з Мінськом з цього приводу велися давно. За його словами, йдеться про «експорт та імпорт продукції, міське господарство, співробітництво у галузі культури, освіти, науки, молодіжної політики, патріотичне виховання».

У свою чергу білоруський чиновник Володимир Кухарєв повідомив, що на зустрічі було укладено велику кількість угод та опрацьовано «низку серйозних питань» з різних напрямків діяльності.

Представники білоруської столиці та російських окупантів домовилися «розвивати промислову кооперацію, обмінюватися досвідом, розробляти спільні проєкті у сфері інвестицій та бізнесу».

У виданні наголосили, що Білорусь офіційно так і не визнала анексувань Крим російським, хоча багато висловлювань самопроголошеного президента Лукашенка можна трактувати саме в такому ключі.

Джерело https://donpatriot.news/article/stolicya-bilorusi-uklala-ugodu-pro-spivpracyu-z-okupovanim-sevastopolemSource link