“Патріот Донбасу” – У Міносвіти відповіли, скільки ученики зараз навчаються онлайн в Україні

74

В Україні понад 1,7 мільйона учнів навчаються лише в онлайн-форматі.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Телеграми.

“Розпочався новий тиждень у навчальному році в умовах війни. Освітній процес відбувається за різними форматами. На жаль, майже 1 млн. 782 тис. учнів навчаються лише онлайн”, – написавши Шкарлет.

У цьому зв’язку він наголосив на важливості доступу до електронних підручників. Міністр нагадав, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1335 підручників та посібників. Це електронні версії підручників для закладів загального середнього освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

“Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники”, – зазначив керівник МОН.

За його словами, також видавництво «Ранок» учням та педагогам надає відкритий доступ до електронних підручників для 1-5 класів з усіх предметів.

Освітня компанія «EdPro» відкрила безоплатний доступ до електронних підручників до кінця року.

Крім того, на сайті Всеукраїнської школи онлайн розміщено відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Джерело https://donpatriot.news/article/u-minosviti-vidpovili-skilki-uchni-narazi-navchayutsya-onlayn-v-ukrayiniSource link