“Varta1 Львів” – про що говорили – Варта 1

91

Увечері, 23 лютого, в Офісі президента візбулася зустріч президента Володимира Зеленського та представників українського бізнесу. Про це пише “УП”.

На зустріч до Офісу президента поспішали власники 50 найбільших компаній України.

Зокрема, йшлося про Геннадія Боголюбова, Бориса Кауфмана, Галину Герегу, Андрія Ставніцера, Геннадія Корбана, Томаша Фіалу, Сергія Таруту, Бориса Колеснікова, Василя Хмельницького, Степана Івахіва, Максима Тімченка, Олега Гороховського та багатьох інших.

На зустріч із президентом з-за кордону прилетіли Рінат Ахметов та Віктор Пінчук.

Разом із Зеленським на зустрічі із бізнесом був голова ОПУ Єрмак, прем’єр Шмігаль, перший помічник президента Шефір, головнокомандувач ЗСУ Залужний, керівник ГУР Буданов, тодішній керівник СБУ Баканов, міністри оборони Резників та внутрішніх робіт Монастирський, голова Держприкордонслужби Дейне.

Зеленський коротко виступив на камері та попросив пресслужбу за двері.

Пряма мова Зеленського: «Відразу кажу, що зібравши вас не для того, щоб просити грошей. Зараз дуже важливо, щоб ви допомогли державі. Прошу вас підтримувати економіку та підтримувати свої колективи. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб вирішити конфлікт дипломатичним шляхом… Ми використовуємо всі можливі канали».

У цю мить Зеленський, як розповідають учасники зустрічі, прискіпливо подивився біля столу, де сиділи Вадим Новинський і Рінат Ахметов.

Опісля, Залужний доповідав про підготовку ЗСУ та наголошував, що «армія готова до будь-якого розвитку подій».

Після силовиків мікрофон увімкнув Ахметов, який виглядав знервованим.

Представник бізнесу у коментарі сказавши: «Я такого Ріната ще не бачив. Він розчервонівся і кілька разів повторив: Найважливіше – це зберегти наших людей”.

Брати Суркіси шепотілися між собою і сиділи практично напроти Зеленського.

Кільком своїм сусідам Суркісі тихо передали: «Про четверту ранку все почнеться», очевидно, маючи на увазі наступ росіян. Однак у мікрофон цього не повторили.

Співзасновник «Monobank» Олег Гороховський на зустрічі запропонував владі якнайшвидше підняти грошове забезпечення для військовослужбовців.

«Для того щоб люди були готові захищати, вони мають бути вмотивовані. Правильно було б поставити зарплату умовно у 100 тисяч гривень, і тоді людина буде розуміти, за що вона ризикує», – переказують слова Гороховського.

Цю ідею підтримали всі, вона особливо понравилася Зеленському.

Нагадаємо, стало відомо, як президент вперше опинився у бункері.Source link