ПОЛІТИКА – Допомагаючи одне одному, ми пройдемо цю зиму і це намагання Росії використати холод проти людей – звернення Президента України

144


Допомагаючи одне одному, ми пройдемо цю зиму і це намагання Росії використати холод проти людей – звернення Президента УкраїниБажаю здоров’я, шановні українці!

Завершується чергова неділя повномасштабної війни – неділя, за яку ми багато змогли. Всі разом. Завдяки нашому єдності.

Після масованого удару терористів минулої середи день за днем ​​ми відновлювали генерацію й постачання електрики.

На сьогодні у більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки. Ситуація енергетиками контролюється. І я дякую за це тисячам людей, які по всій нашій державі працювали цілодобово, щоби повернути світло, повернути людям воду, повернути нам з вами тепло та зв’язок.

Я дякую всім працівникам енергетичних компаній, комунальних служб, ремонтних бригад, обласній владі, керівникам місцевих громад, які допомагали. Хочу подякувати також бізнесу, який долучився.

Українська єдність знову та знову демонструє свою силу, демонструє нашу результативність. Я дякую всім українським підприємцям, які зараз роблять свої офіси, відділення, кафе та інші об’єкти нові Пункти Незламності. Які роблять все, щоби допомогти людям.

Ми розуміємо, що терористи готують нові удари. Ми це достеменно знаємо. І поки в них є ракети, вони не заспокоюються, на жаль.

Але наша здатність допомагати одне одному й дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сім’ї з дітьми, про тих, у кого війна забрала і дім, і рідних… Наша взаємодопомога є одним із елементів захисту від терору і є нашою силою .

Начинающаяся неділя може бути такою ж складною, як і ця, що минає. Наші сили оборони готуються. Уся наша держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, зокрема з нашими партнерами.

І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги всіх тих, кому можете допомогти. І, будь ласка, на неділі звертайте увагу на сигнали повітряної тривоги.

Всі разом і допомагаючи один одному ми пройдемо і цей визов війни – цю зиму, це намагання Росії використати холод проти людей.

Ситуація на фронті залишається дуже важкою. І найбільше – на Донеччині, як і у попередні тижні.

Я хочу подякувати сьогодні за стійкість усім нашим воякам, усім нашим героям!

Вистояти зараз і захиститися зараз – це вистояти і захиститися на покоління вперед для всіх українців на всій нашій прекрасній землі.

Ми робимо і робитимемо все можливе, щоб зміцнити нашу оборону. Робимо й робитимемо все, щоб притягти Росію до відповідальності за цю війну, за цей терор.

І щоб досягти цих результатів, на наступній неділі будуть нові важливі кроки.

Я дякую всім нашим партнерам, які допомагають! Дякую кожному лідеру, який сприймає захист України як захист свободи та безпеки для своєї країни!

Разом ми все пройдемо. Я впевнений!

Слава Україні!

[ad_2]

Source link

" " " "