Володимир Зеленський: «Окупанти відчувають, що настав час тікати з Херсона»

71

 

Президент Володимир Зеленський звернувся до мешканців тимчасово окупованих росією територій України і попросив не вірити росіянам, бо зовсім скоро вони будуть тікати з України:

«Хочу сказати її саме зараз мешканцям тимчасово окупованої території. Хоч би що обещали оккупанти, їхня дорога одна – це втік. У кращому разі. Якщо збагнути.

Ми вигнали російську армію з північних областей. Ми вигнали окупантів із нашого Зміїного. Вони вже відчувають, що настав час тікати з Херсона і загалом з півдня нашої держави. Буде час, коли вони втечуть із Харківщини, з Донбасу, із Криму… І кожен, хто може цьому допомогти, має цьому допомогти.

Якщо ви володієте будь-якою важливою інформацією про врага, будь ласка, повідомте її безпечним для себе способом нашим спецслужбам, нашим військовим. Якщо знаєте тих, хто допомагає окупантам чи виправдовує агресію, будь ласка, повідомляйте про це.

Обов’язково допомагайте нашим людям на окупованій території, які залишилися самі чи без зв’язку. Говоріть із ними, підтримуйте їх, розповідайте їм про нашу боротьбу та про можливості евакуюватися на вільну територію. Окупанти використовують наших людей для прикриття своїх ударів як живого щита. Україна поверне все своє і має зберегти якнайбільше життя».

Дізнавайтесь першими найважливіші та найцікавіші новини Львова – підписуйтесь на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Source link

Source link