prozahid.com – Львів прощається з Героєм Максимом Мансуровим (Фото) — ПроЗахід новини

97

Сьогодні, 2 вересня, Львів попрощається з Максимом Мансуровим, який загинув біля бою з російськими оккупантами. Чин похорон відбудеться у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра та Павла, похоронують військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитися до церемонії прощання та утриматись у цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

О 15.00 розпочнеться Чин похорон у Гарнізонному храмі, о 15.30 – міська церемонія прощання на площі Ринок.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра та Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях повдоль маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори із жалобною стрічкою.

Максим Мансуров («Львів») (13.06.1990-24.08.2022). Уродженець села Грабова Львівської області.

Навчався у Грабівському закладі загального середнього освіти І ступеня та Яблунівському закладі загального середнього освіти І-ІІ ступенів Буської міської ради. Закінчивши державний навчальний заклад «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова» за спеціальністю «автослюсар».

Учасник Революції Гідності. У 2014-2017 роках виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. Після повернення працював у сфері будівництва.

З початком повномасштабного вторгнення захищав Батьківщину біля 503-го окремого батальйону морської піхоти Військово-морських сил Збройних Сил України.

У Максима Мансурова залишилися дружина та двоє дітей.

Львівська міська радаSource link