TOPNews – Таємничі знаки в лісі, видимі лише з повітря. Від колосального компасу до малюнку орлана-білохвоста. Що таке польські дендрогліфи?

63

У польських лісах багато незвичайних та загадкових місць. Туристи можуть відвідати старовинні кладовища, побачити дивні скульптури з незрозумілим минулим та дослідити ліси, які вважаються привидами. Але є й лісові таємниці, серед яких можна прогулюватися, не помічаючи їх. Ідеться про ліси, сформовані у гігантські знаки, видимі лише з повітря. Де вони і для чого? Запрошуємо у подорож польськими дендрогліфами.

Зміст

Якщо у вас є дрон, ви літаєте на параплані або просто любите дивитися аерофотознімки Польщі, можливо, час від часу ви побачите щось у небі та на землі, від чого ви ошелешені.

Дронери чи парапланеристи, які літають над Буковном у Малопольщі, безумовно, можуть пережити сильні емоції. Перед їхніми очима відкривається незвичайне зрелище: гігантська стріла, що вказує на північ. Стріла утворена деревами, висадженими для вказівки льотків на полюс. Незвичайний малюнок має понад півкілометра завдовжки і сто метрів завширшки.

Хто і навіщо сформував ліс таким незвичайним чином? Ерік фон Данікен, мабуть, побачивши б, як це роблять інопланетяни, але відповідь більш прозаїчна: це робота розвідників, які працюють під наглядом лісників. Так виготовляється більшість дендрогліфів. Але що це таке і для чого?

Це також може вас зацікавити:

Слово дендрогліф походить від двох грецьких слів. “Dentro” означає дерево, а “glyphon” означає різьблення. Тоді дендрогліф — це те, що вирізане, сформоване на деревах або зроблене з дерев.

Source link