“РУДАНА” Кривий Ріг – У Криворізькому музеї провели екскурсію для дітей з прийомних сімей та будинків сімейного типу

51

«Молодь – це наше майбутнє. І щоб побудувати його щасливим, ми маємо виховувати дітей патріотами. Щоб вони розуміли сьогодення, пишалися нашими захисниками та любили Україну. Ми хочемо запалити в них огня гордості, огня українця», – зазначила завідуюча відділом у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Покровської райради Ірина Сироватка.

«З дітьми, з підлітками треба також сьогодні говорити про війну. Робити це правильно. Не для того, щоб налякати, а щоб пояснити те, що сьогодні відбувається. У нашому музеї є три зали. Особливо відвідувачам подобається третій зал. Там є зразки зброї, примірники військової форми, бронежилети, кікімори. Можна все це потримати, приміряти, сфотографуватися», – розповіла заступниця голови ГО Набат Кривбас Тетяна Куц.

Наразі у музеї російсько-української війни представлено 274 експонати. З них – 32 новітні. Від дрібних і до великих: славнозвісний Джавелін, частина ворожого танка і навіть касетна бомба.

В іншому залі музею нещодавно з’явився новий куток, який прозвали «руснявим». З полів боїв наші захисники передали чимало цікавих речей, що втратили від «другої армії світу».

Є і унікальні експонати з передової оборони Кривого Рогу, з сучасних боїв криворізького гарнізону у Херсонській області. Кожна річ має свою історію.

Музей працює у будні з 09:00 до 17:00.

Адреси: пл. Визволення, 2 (ДВЕТ, Координаційний Центр допомоги ГО “Набат Кривбас”).

Джерело https://rudana.com.ua/news/u-kryvorizkomu-muzeyi-provely-ekskursiyu-dlya-ditey-z-pryyomnyh-simey-ta-budynkiv-simeynogoSource link