“Дніпровська панорама” – У дніпрян з’явилася можливість заощадити на опаленні – Новини Дніпра

50

У міськраді Дніпра розповіли, як знизити фінансові витрати під час переходу на електричну систему опалення. Про це повідомляє Дніпровська панорамапосилаючись на ДніпроTV.

Місцеві жителі, які встигли перейти на електричну систему опалення минулого року, зізнаються, що за минулий опалювальний сезон витратили на відповідні послуги набагато менше.

Мешканка Дніпра Тетяна Затравкіна розповіла, що коли вона користувалася централізованим опаленням, у квартирі іноді було прохолодно. Після переходу на автономну систему у жінки з’явилася можливість самостійно обирати комфортну температуру.

Мешканці будинку, де живе Тетяна, вирішили спільно відмовитися від централізованого опалення та створили власну автономну систему. Глава ОСББ розповів, що перехід дозволив більше не залежати від котельні, через перебої в роботі якої людям часто доводилося мерзнути.

У міськраді Дніпра повідомили, що доки не зафіксували нарікань від користувачів нової системи, такий проект готові поширити на більшу частину багатоквартирних будинків. Для переходу на електричне опалення обов’язковою умовою є ремонт або заміна центральної мережі опалення. У міськраді готові допомогти людям, які вирішили перейти на автономку, навіщо пропонують програму співфінансування.

Читайте також:

Раніше ми писали: Транспорт на 40% дорожчий: в Україні інфляція досягла рекордних показників

Джерело https://dnpr.com.ua/post/programma-sofinansirovania-u-dnepryan-poyavilas-vozmožnost-sekonomit-na-otoplenii

Source link