“Дніпро Оперативний” – Філатов біля метро привітав золотих медалістів шкіл Дніпра | Новини Дніпра

121

У Дніпрі у День молоді відбулися традиційні свята для випускників «Золота надія». Цьогоріч — для безпеки — володарів золотих медалей за відмінне навчання запросили на одну зі станцій метрополітену. Тут для дітей, батьків та вчителів влаштували святковий вечір — із привітаннями, подарунками та виступами відомих дніпрян. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний“.

«Ми вітаємо наших чудових дітей, які в таку тяжку годину закінчили школу із золотими медалями та набрали максимально можливі бали на тестуванні. Наші діти – це наше майбутнє. Це ті, за що воює наша країна. І після Перемоги України саме їм будувати щасливу та справедливу державу. І ми, дорослі, робитимемо все, аби ця війна закінчилася якнайшвидше», — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Загалом цього року у Дніпрі 255 золотих медалістів. Торік із таким успіхом школу закінчили 210 випускників.

«Я була в режимі поглибленого навчання, бо це, власне, моє хобі. Тому й не втратила результату», — розповідає випускниця 134-ї школи Ганна Кавєріна.

Дівчина стала переможницею своєрідної лотереї та виборола для свого навчального закладу інтерактивну дошку. Тепер, після омріяного вступу до вішу, Анна планує завітати до школи, щоб побачити, де саме її встановлюватиме.

Випускник 141-ї школи Ярослав Павлик так само впевнений, що з дистанційним навчанням є багато можливостей здобути якісні знання:

«Варто просто завжди пам’ятати, що ти маєш бути прикладом для однокласників, друзів, і не підводити свого вчителя. Потрібно бути тим, ким ти є». Хлопець каже, що саме початок повномасштабного вторгнення росії в Україну став для нього своєрідним штовхачем для обрання професії. Тож після навчання він хоче будувати дипломатичну кар’єру та відстоювати інтереси України у міжнародних відносинах.

метро випускники

Джерело https://dnepr.express/post/svyato-na-glibini-50-metriv-filatov-u-metro-privitav-zolotih-medalistiv-shkil-dnipra

Source link