ruxus – FTX заблокувала обліковий запис за зв’язок з Aztec Network

123

Біржа FTX заблокувала обліковий запис користувача, який відправив кошти на платформу Aztec Network, яка використовує технологію zkSNARKs для підвищення приватності Ethereum-транзакцій. Про це повідомив журналіст Колін Ву.

Відповідно до Ву, FTX ідентифікувала мережу Aztec Connect як сервіс мікшування з високим рівнем ризику, використання якого заборонено правилами торгової платформи.

У FTX заявили, що сторонні інструменти моніторингу транзакцій, що ведуть в індустрії, гарантують, що користувачі не взаємодіють з адресами з високим ризиком.

Біржа рекомендувала клієнтам не використовувати у майбутньому криптовалютні міксери, щоб не поставити під загрозу свій обліковий запис, додав Ву.

У 2020 році стартап Aztec, що базується в Лондоні. представив другу версію платформи на основі рішення щодо масштабування другого рівня ZK-Rollups. Використання доказів з нульовим розголошенням zkSNARKs дозволяє агрегувати транзакції, підвищуючи пропускну здатність до 300 TPS.

Також zkSNARK робить транзакції приватними, приховуючи дані відправника, отримувача та суму.

Нагадаємо, 8 серпня Мінфін США ввів санкції проти популярного Ethereum-міксера Tornado Cash Влада звинуватила сервіс у сприянні відмиванню криптовалюти на суму понад $7 млрд, включаючи кошти північнокорейських хакерів.

Це викликало хвилю посилення заходів комплаєнсу у промисловості. Компанія Circle внесла до чорного списку USDC-адреси 38 гаманців Tornado Cash. Блокувати акаунти користувачів, які раніше взаємодіяли з сервісом мікшування, почали DEX dYdX і DeFi-платформа Oasis.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source link