ruxus – Кредитори Celsius заблокували продаж частини видобутих BTC

72

Комітет кредиторів Celsius Network у ході засідання суду з банкрутств домігся заборони компанії на продаж частини видобутих біткоїнів. Про це пише Decrypt.

ініціативна група також назвала «порожніми і хибними» запевнення CEO криптолендингової платформи Алекса Машинського, який він дав за кілька днів до заморозки активів клієнтів.

Адвокати Комітету пояснили ініціативу необхідністю збору додаткової інформації щодо продажу першої криптовалюти та використання отриманих доходів.

На початку липня суд дозволив компанії витратити понад $5 млн на завершення будівництва майнінгового підприємства у Техасі. За словами представників платформи, на це може піти близько двох місяців. Рішення розкритикувало Міністерство юстиції.

19 липня компанія представила план реорганізації бізнесу. Він передбачає спрямування прибутку дочірньої майнінгової компанії на відшкодування втрат користувачам та виплати кредиторам. До цього Celsius Mining подала в SEC заявку на проведення IPO.

Комітет також заявив, що має намір домогтися від суду застосування Правила 2004 у рамках «широкомасштабного розслідування». Воно передбачає надання свідчень зацікавленими сторонами та подання документів у процесі аналогічно тому, як це відбувається у провадженні за цивільними позовами.

Нагадаємо, 13 липня Celsius подала до суду Нью-Йорка заяву про неспроможність відповідно до Глави 11 Кодексу США про банкрутство. Компанія повідомила, що її зобов’язання перевищують активи, що перебувають на балансі. майже на $1,2 млрд.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTER

Source linkSource link