ruxus – На найбільшому нафтопереробному заводі Ірану протестують робітники

156

Робітники найбільшого нафтопереробного заводу в Ірані оголосили забастовку у суботу, 31 грудня, що вплинуло на ремонт та перевірку безпеки на підприємстві.

Про це повідомляє Bloomberg.

Наразі невідомо чи вплинув страйк безпосередньо на виробництво, оскільки представники підприємства в Абадані поки не надали коментарів.

В агентстві зазначають, що найстаріший нафтопереробний завод на Близькому Сході, який був введений в експлуатацію понад століття тому, має потужність перероблення 400 тис барелів на день.

Промислові страйки набули більшого масштабу в Ірані, включаючи ключовий енергетичний сектор, після протестів, які охопили країну з середини вересня, спровоковані смертю під вартою 22-річної Махсі Аміні. Її арештували як би за порушення суворих ісламських правил одягу.

Додається, що влада Ірану повісила двох чоловіків у зв’язку із заворушеннями після прискорених судових процесів. За даними правозахисних груп, під час придушення протестів в Ісламській Республіці загинуло понад 400 людей, ще тисячі перебувають у в’язницях і щонайменше 100 людям загрожує страта.

Нагадаємо:

Сполучені Штати Америки ввели санкції проти мережі міжнародних компаній на чолі з турецьким бізнесменом Сітки Аяна, які торгували іранською нафтою в обхід міжнародного ембарго.

Source linkSource link