ZAXID.NET – Через санкції Росія змінила тактику обстрілів України

165

Росія змінила тактику обстрілів української території через зменшення своїх бойових запасів та неможливість їх швидкого поповнення через економічні санкції. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

Він зазначив, що враг почав застосовувати у різних конфігураціях іранські БПЛА, ракети старого типу, високоточні балістичні ракети та перероблені ракети С-300.

«Якщо ми говоримо про суходіл, то це насамперед РСЗВ «Смерч», «Ураган» та навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, 152 мм. Головне управління розвідки МО України постійно фіксує заходи Росії щодо поповнення саме цими боєприпасами з інших країн. Багато вони завезли з Білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти запаси», – пояснивши Вадим Скібіцький.

За його словами, санкції обмежують можливості швидкого вооруження російської армії. Враг почав відчувати дефіцит не лише ракет, а й РСЗВ. Однак російська оборонна галузь намагається обійти санкції, завезти комплектуючі. Тому виробництво ракет у Росії не припиняється.

«Ми зараз знаходимо обломки ракет, виготовлені у четвертому кварталі 2022 року. Значить, вони виробляються і зразу надаються біля війська, щоб здійснювати обстріли наших об’єктів», – додавши Вадим Скібіцький.

Представник ГУР додав, що у росіян зараз у дефіциті балістичні ракети «Іскандер», закінчуються «Калібри», зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555. Загалом Росія здатна максимум на 2-3 потужні удари з високоточного озброєння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/cherez_sanktsiyi_rosiya_zminila_taktiku_obstriliv_ukrayini_n1555537Source link