ruxus – Розробник ENS відновив контроль над доменом eth.link

26

True Names, оператор розподіленої системи доменних імен Ethereum Name Service (ENS), відновив контроль над доменним ім’ям eth.link після отримання попередньої судової заборони від суду Арізони.

«Ми раді повідомити, що eth.link знову у мережі. Наша судова заборона була успішною, і ім’я повернуто нам», — йдеться у твіті ENS.

Раніше компанія подала позов проти реєстратора GoDaddy.

Згідно зі скаргою, відповідач неправомірно порахував зареєстрований True Names домен eth.link простроченим, а потім передав його до реєстру Dynadot. Останній надалі продав його через аукціон DeFi компанії Manifold Finance за $851 919.

За словами засновника ENS Ніка Джонсона, компанія задоволена результатом. Ухвала суду GoDaddy «негайно передати True Names право власності на домен» до закінчення розгляду справи.

“Хоча ми не можемо виключити можливість майбутніх судових розглядів з GoDaddy або іншими особами з приводу домену, зараз воно дійсно повернуто нам, і користувачі можуть відновити використання сервісу”, – додав Джонсон.

True Names також зажадав від відповідачів виплати $75 000 як відшкодування збитків.

eth.link використовується для зв’язку систем доменних імен ENS та DNS. Наразі служба працює у штатному режимі.

Нагадаємо, на початку вересня співзасновник Ethereum Віталік Бутерін провів опитування серед своїх передплатників у Twitter щодо справедливої ​​ціни реєстрації домену в ENS.

До цього показники затребуваності сервісу досягли рекордних позначок.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link