ruxus – Що повинні знати власники ефіру перед злиттям? Від Investing.com

174


© Reuters

Investing.com — У період між 10 і 20 вересня завершиться перехід від доказу роботи (Proof-of-Work) до доказу частки (Proof-of-Stake), або злиття, яке змінить спосіб обробки транзакцій мережею, пише Yahoo.

Цілком можливо, станеться деяка плутанина серед власників ефіру, яка спровокує появу шахраїв і не виконуватиметься однаково.

Мета такого переходу полягає в тому, що відтепер мережні валідатори, які надають кредити в мережу, забезпечуватимуть механізм консенсусу блокчейну замість майнерів, які працюють над створенням нових блоків оброблених транзакцій.

В результаті буде створено новий токен ETHW. 2 невід’ємних крипто-гравця – емітенти стейблкоінов і Circle (USDC) – підтвердили свою підтримку переходу ефіру на доказ частки.

На ряді криптобірж, таких як Circle Poloniex, ф’ючерс на токен ETHW в даний час оцінює цей цифровий актив приблизно в 3 центи за долар по відношенню до 1 ефіріуму.

Будь-який блокчейн з відкритим кодом може бути розгалужений у будь-який час. У поодиноких випадках у результаті виникають нові монети, які набирають популярності. Прикладом служить (ETC-USD) має ринкову капіталізацію близько $4,9 млрд. Загальний обсяг торгів склав $3 трлн.

При успішному переході інвестори отримають ETHW у співвідношенні 1:1 до кількості ефіру, якою вони володіли до цієї події, але тільки в тому випадку, якщо вони тримали свої активи у оператора криптобіржі або в гаманці, який вирішить підтримувати новий актив.

Поки що жодна з криптобірж не дала чітких вказівок про те, як працюватиме цей процес. І Coinbase (NASDAQ:), і Binance не дали жодних гарантій, хоча заявили про плани призупинити введення та виведення коштів в ефіріумі та пов’язаних з ним монетах під час злиття.

Поки всім інвесторам в ефіріум можна порадити крім використання біржі або провайдера криптогаманців, готових підтримувати цю монету, тільки одне — не робити жодних негайних дій для отримання токена ETHW, і просто бути обережним, не відповідати на будь-які запити з проханням надати особисту інформацію або інформацію про криптогаманці.

— Під час підготовки використано матеріали Yahoo

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах: Telegram, «ВКонтакті» і «Однокласниках».

[ad_2]

Source link

" " " "