“Щоден Львів” – Зеленський назвавши 8 областей, де найбільше виключають електроенергію

158

22:07 10 грудня 2022 р.

Ключове за сьогодні – енергетика. Дуже складна ситуація в Одеській області. Після нічного удару іранськими дронами Одеса та інші міста та села регіону у темряві.

Про це повідомив у вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський, пише Dailylviv.com.

За його словами, станом на цей час понад півтора мільйона людей на Одещині без світла. Підключена лише критична інфраструктура – ​​і настільки, наскільки є можливість постачання електрики.

“Загалом у різних областях продовжуються як аварійнітак і стабілізаційні вимкнення. Енергосистема зараз, м’яко кажучи, дуже далека від нормального стану: у системі зберігається значний дефіцит. Саме тому є графіки вимкнень. Найбільше – у Львівській, Вінницькій, Київській, Тернопільській, Сумській, Закарпатській, Житомирській та Хмельницькій областях та у Києві.

Потрібно розуміти: якщо навіть немає масованих ракетних ударів, це не означає, що немає проблем. Майже щодня у різних регіонах є обстріли, є ракетні атаки, атаки дронами. Майже щодня влучення в енергооб’єкти. Через втрати у системі доводиться зменшувати ліміти всім у системі. Дуже важко дається і відновлення. Але все ж таки наші енергетики та комунальники роблять справді героїчні речі, за тижні відновлюючи те, що взагалі-то вимагало б місяців роботи”, – наголосив Президент.

Одещина – без світла через атаку дронів, – Марченко

Одеситів закликають виїхати з міста: для відновлення енергооб’єктів може знадобитися 2-3 місяці

Україні дають з-за кордону понад тисячу генераторів. Потрібні – тисячі

Азербайджан відправив в Україну кілька десятків трансформаторів і генераторів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com у Telegram та у Твітері або Facebook

Джерело https://dailylviv.com/news/ekonomika/zelenskyi-nazvav-8-oblastei-de-naibilshe-vymykayut-elektroenerhiyu-105762[ad_2]

Source link

" " " "